Počet položek: 0 0,- CZK

Čaj

Čaj, po staletí opěvovaný nápoj dlouhověkosti, rostlinný harmonizátor a výborný společník pro náročné dny i pohodové večery

Nabízíme unikátní výběrové čaje pěstované v severním Thajsku, na plantážích rozkládajících se kolem malebné horské vesnice Mae Salong. Čínští usedlíci, kteří sem po komunistickém převratu v Číně odešli a našli zde zázemí, zakládali postupně porosty různých klonů čínského typu čajovníku, které sem postupně dovezli a v malých továrničkách začali vyrábět výborné čaje dle prověřených technologií. 

V naší nabídce naleznete převážně rolované lehké polozelené čaje (oolongy) nízkého stupně fermentace, a to jak čisté, tak aromatizované květy a bylinami. Tyto čaje vysoké kvality jsou stále více populární právě mezi čajomilci ze zemí, kde má čajová kultura velmi dlouhou a silnou tradici (Čína, Korea, Japonsko).

Výrobna, odkud naše čaje pochází, je certifikována pro organickou výrobu čajů.

Od našich výrobců a zároveň přátel nakupujeme přímo formou DIRECT TRADE za ceny, které umožňují udržitelnost a důstojnost produkce.

Čajovníková plantáž v okolí Mae Salongu

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

© www.orientcaffe.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace