Počet položek: 0 0,- CZK

Čemu se věnujeme

Jsme dovozci unikátních káv a čajů z Thajska, Nepálu a Indonésie. Obchodujeme zde způsobem DIRECT TRADE - komodity odebíráme přímo od pěstitelů, majitelů farem či zastřešujících sdružení, a to za ceny, které nám jsou stanoveny tak, aby naši přátelé byli schopni generovat zisk zajišťující jim rozumnou obživu a trvale udržitelný rozvoj. Kávy i čaje jsou pěstovány převážně organickým způsobem. Kávy pražíme ve vlastní pražírně, jsme schopni upražit kávu i na zakázku, případně zabalit kávu s polepy logem zákazníka.

Mimo obchod s kávou a čajem se dlouhá léta věnujeme obchodní činnosti s orientálním zbožím a textilem, zadáváme výrobu malým rodinným firmičkám a manufakturám v Nepálu, Indii, Thajsku, Indonésii a Vietnamu. Naši zákazníci nám svým nákupem pomáhají poskytnout práci těm, kteří ji potřebují. Zejména v Nepálu je situace na trhu práce a celková ekonomická situace velmi tíživá vzhledem k nedostatku zdrojů, energií a velké členitosti krajiny, která komplikuje dopravu. Snažíme se pomoci, pomoci můžete i Vy. Více na www.kenavi.cz.

V neposlední řadě se venujeme cestovnímu ruchu. Nabízíme průvodcovské služby menším skupinám osob v zemích Jižní a Jihovýchodní Asie, sestavíme itinerář cesty, celou cestu zajistíme.

Potřebujete poradit ? Čemu se věnujeme

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací